Dijital Reklamlar – Dijital reklam yönetimi

Doğru dijital reklam yönetimi ile Google ve Sosyal medya reklamlarını kullanarak siz de hedef kitlenize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.”

dijital reklam yönetimi

Dijital Reklam Yönetimi

Profesyonel dijital reklam yönetimi hizmeti ile sizde internet dünyasında ürün ve hizmetlerinizi doğru hedef kitleye ulaştırabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz. Yapılan reklam çalışmaları ile birlikte vermiş olduğunuz hizmetleri doğru hedef kitleye ulaştırıp firmanızın bilinirliğini artırabilirsiniz.

Dijital reklam yönetimi aylık olarak planlanabilir veya optimizasyon çalışması yapılarak kontrolü tamamen sizin elinizde olabilir. Anahtar kelime analizi, rakip analizi ve kampanya yönetimi gibi bir çok adımı sizler için sadeleştiriyoruz.

Dijital Reklam Yönetiminin Önemi

Her geçen gün büyüyen dijital dünyada birçok firma ve kişi arasından sıyrılarak üst sıralarda görünmek dijital reklam yönetimi sayesinde daha kolay bir hal alabiliyor. Doğru hedef kitle seçimi ile ürün veya hizmetlerinizi ön plana çıkartabilir ve marka bilinirliğini artırabilirsiniz.

Dijital reklam yönetimi influencerlar tarafından da çok tercih edilen bir hizmettir. Bu sayede ilgili kişiler hedef kitlelerine Instagram veya sosyal medya platformları üzerinden kolaylıkla ulaşabiliyor ve takipçi edinme noktasında kolaylık sağlıyorlar. Organik bir yükseliş için seo hizmeti tercih edebilirsiniz.

dijital reklam yönetiminin önemi

Dijital Reklam Yönetiminde Neler Yapıyorum

Sizlerin ihtiyaçları dinlenerek firmanızı ve yaptığınız işi tam anlamıyla anlamak birinci önceliğim.

  • Sözlü ve yazılı olarak hedef kitlenizi sizlerden dinlemek
  • Sunmuş olduğunuz rakip firma incelemeleri gerçekleştirmek
  • Kampanyalarınızı optimize etmek
  • Anahtar kelimelerinizi belirleyerek bütçe yönetiminizi gerçekleştirmek
  • Günlük kampanya kontrollerini gerçekleştirmek.

Dijital Reklamlar – Reklam Yönetimi

Proje adımlarımız içerisinde gerekli tetkikler yapıldıktan sonra kampanya planlamaları ve ilgili içeriklerin hazırlanması

  • Aylık reklam gösterimi ve tıklama sayıları gibi metriklerin raporlanması
  • İlgili reklam sayfalarının detaylandırılması
  • Negatif anahtar kelime ve anahtar kelime takiplerinin gerçekleştirilmesi
  • Hedef kitle planlamaları
Başa dön tuşu