Web Tasarım Fiyatları

Dijital dünyada varlığınızı sürdürmek ve geliştirmek için olmazsa olmaz seçeneklerden bir tanesi kurumsal web tasarım hizmeti alarak web sitenizi hızlı bir şekilde yayına almak olacaktır. İnternet sitesi yaptırmak istediğiniz zaman bu hizmetleri veren ajanslardan veya profesyonel freelancer insanlardan hizmet almanız iyi bir web sitesinin çıkmasına olanak sağlayacaktır. Kurumsal web tasarım aldığınız hizmete göre değişiklik göstermektedir. Kullanılan alt yapıya göre de değişiklik gösteren web tasarım fiyatları en iyi hizmet için her zaman müşterinin isteklerinin dinlenmesi gerekmektedir.

İnternet sitesi yaptırmak
İnternet sitesi yaptırmak

Kurumsal web tasarım

İnternet sitesi yaptırmak istediğinizde kurumsal web tasarım siteleri sizler için başlangıçta en uygun site tarzı olacaktır. Kurumsal web tasarım ile birlikte dijital dünyada görünürlüğünüzü ve marka reklamınızı gerçekleştirebilirsiniz. Web tasarım fiyatları konusunda da ideal bir bütçe planlaması ile sağlıklı bir sonuç alabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım;

  • Firma ve markanızı ön plana çıkarır.
  • Ürün ve hizmetlerinizi tanıtabilir.
  • Ürün ve hizmetleriniz hakkında blog içerikleri sunabilir.
  • İnsanların size iletişimini kolaylaştırabilirsiniz.
  • Galeri, İletişim formları vb. modüller ile zenginleştirebilirsiniz.

Kurumsal web tasarım, normal bir bütçe ile güzel sonuçlar alabileceğiniz web site türleri arasındadır. Web sitesi yaptırmak istediğiniz zaman atacağınız ilk adım arasında bu tür web siteleri yer alabilir.

Kurumsal Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web tasarım fiyatları 2.000 ₺ – 5.000 ₺ ortalamasında değişmektedir.
Özgün tasarım web sitesi fiyatları ve diğer tasarım özgün modül kullanımıyla 10.000 ₺ – 20.000 ₺ arasında fiyatlar oluşmaktadır.

 

Kurumsal Paket Standart Kurumsal Paket Gelişmiş E-Ticaret Paketi
3000TL / Tek Sefer 5000TL / Tek Sefer 8000TL / Tek Sefer
Teklif Al Teklif Al Teklif Al

Sıkça Sorulan Sorular | Web Tasarım Fiyatları

Kurumsal web sitesi fiyatları konusunda sizlere profesyonel, SEO uyumlu web site tasarımları hazırlamaktayım. Sizler için derlediğim sıkça sorulan sorular harici sorularınız için benimle hızlıca iletişime geçebilirsiniz.

Web sitesi tasarımı kaç TL

Web sitesi tasarım fiyatları her geçen dönem farklı olarak fiyatlandırılmaktadır. 3.000₺ – 10.000₺ arasında olan web sitesi fiyatları talep ve istekleriniz doğrultusunda fiyatlandırılmalıdır.

Kurumsal Web Tasarım Nedir?

Markanızı veya firmanızı tanıtmak üzere hazırlanan web site tasarımları kurumsal site tasarımları olarak adlandırılmaktadır. Ortalama 8 sayfaya kadar olabilen bu tasarımlar firmanızın kurumsal renkleri ve modern bir tasarım anlayışı ile tarafınıza sunulmaktadır.

İyi bir kurumsal web sitesi nasıl olmalıdır?

Profesyonel web site tasarımları tamamen firma talepleri ve kültürünü dinlendikten sonra firmayı tam anlamıyla yansıtabilecek bir tasarım anlayışı ile ortaya çıkarılmalıdır. İyi bir kurumsal web sitesi marka ile ekip olarak çalışmaktan geçer.

Web site tasarımı hızlı olacak mı?

Hazırlanan kurumsal web sitenizin modern bir görüntüyle olmasının yanında hızlı ve kullanıcı deneyimi açısından da zengin olması gerekmektedir. Hazırlanan web site tasarımları kullanıcı deneyimi açısından ve hızlı açılabilen siteler olarak tasarlanmaktadır.

Web sitesi tasarımı ne kadar sürer?

İstek ve talepler doğrultusunda değişiklik gösteren web site tasarım süreçleri ortalama olarak 10 günlük bir süre zarfında profesyonel olarak sizlere sunulmaktadır. Talepler doğrultusunda gün sayısı değişiklik göstermektedir.

E-Ticaret sitesi kurmak

E-ticaret sitesi kurmak istiyorsunuz fakat tecrübeniz yok ise hiç problem değil. Dijital dünyanın e-ticaret alanına sizleri profesyonel bir şekilde dahil edebiliriz. E-ticaret sitesi kurmak ve güvenli bir şekilde yönetimini gerçekleştirmek istediğinizde bu adımları kolaylıkla halledebilirsiniz. Çeşitli ürün seçeneklerinizi internet siteniz üzerinden satışa açabilir ve internet sitesi yaptırmak istediğinizde e-ticaret sitesi kurmak tarafımızdan gerçekleştirilmektedir.

Sizde profesyonel bir e-ticaret alt yapısı ile çalışarak ürünlerinizi kaliteli bir şekilde web siteniz üzerinden sunmak isterseniz en iyi şekilde gerçekleştiriyoruz. Hazırlamış olduğumuz alt yapı sayesinde Trendyol, hepsiburada, çiçeksepeti gibi birçok pazaryerinde kolaylıkla satışa çıkarabilir. Ya da sadece kendi siteniz üzerinden reklamlarınızı çıkararak satışları gerçekleştirebilirsiniz. Tüm hizmetler için ve SEO Hizmeti için sercansevincer.com.tr adresimi ziyaret edebilirsiniz.

web sitesi fiyatları

Başa dön tuşu